AUTOSALON TÁBOR
Hlavní stránka  >  O nás  >  O dealerství
Tisk

O dealerství

Naše společnost sídlí v historickém městě Tábor, v oblasti prodeje vozů působí  už 26 let.

Sídlí na zajímavém místě u frekventovaného silničního tahu na kraji města poblíž čerpací stanice Shell.

Prodáváme ojetá i nová  vozidla  se zaměřenim na značku Renault a Dacia ,takže zákazníci si mohou vybrat  z celé palety jak osobních, tak užitkových vozů,

provádíme servis  všech zanček,mechanické a karosářské práce ,geometrie,plnění a kontrola klimatizace, diagnostika motorů,montáž zabezpečovacívch zařízeních Defend Lock a pískování skel,pneuservis, příprava vozu na STK ,odtahová služba,likvidace pojistných událostí ,VINFOTO  - autorizované pracoviště Cebia,smluvní pracoviště pojištovny Allianz as, České pojištovny a.s,České podnikatelské pojištovny a.s. mytí vozu a čištění interiéru.

Naši prodejci Vám nabídnou na každý z modelů vozů nekolik variant možností financování, samozřejmostí je pro nás pojištění Vašeho vozu přímo u nás a jeho přihlášení do evidence. Váš ojetý vůz můžeme převzít do našeho bazaru ojetých vozů, popřípadě na protiúčet. Naši servisní pracovníci jsou připraveni Vám zajistit, poskytnout takové služby, jejichž kvalita splňuje Vaše očekávání.

Jejich snahou je flexibilně reagovat na nejrůznější potřeby zákazníků. Snaží se ze zákazníkem řešit problém, podle jasně stanovených kritérií kvality tak, aby z toho měl zákazník co největší užitek. Tato obchodní politika vyžaduje charakterní, zodpovědné a odborně zdatné pracovníky, kteří se ztotožnují s přijatým úkolem. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi kvalitní služby .

Naši zákazníci jistě ocení, že mohou vyžít služby zapůjčení náhradního vozidla během servisu, stejně jako možnost odtahové služby v případě nehody. Čekání na opravu vozidla si mohou zákazníci zpříjemnit posezením v restauraci, která se nachází přímo v objektu .

Zavřít

Pošli odkaz příteli

Vůz:
Adresa:


Děkujeme, formulář byl úspěšně odeslán.